Targi mody w Poznaniu

24 sierpnia 2011

Lepiej późno niż wcale – noszę się z tym wpisem od początku sierpnia, kiedy to dostałam zaproszenie do odwiedzenia poznańskich targów mody. To najbliższe modowe wydarzenie będzie miało miejsce już w przyszłym tygodniu od poniedziałku do środy. Zestawienie targów mody ze zbliżającym się Art and Fashion Festival i następującym zaraz po nim łódzkim Fashion Philosophy daje interesujący obraz tego, od jakiej strony można się do mody zabierać.


Jeśli uda mi się dotrzeć na targi, to chętnie zobaczę propozycję odzieży na rower – w tym przypadku nie sportowej, ale „szykownej” (bo jak inaczej przetłumaczyć zaproponowany przez organizatorów cycle chic? ;)) Ciekawie brzmi też tytuł prelekcji Nowoczesne technologie w służbie branży modowej. Technologie 3Di blok poświęcony wykorzystaniu Internetu dla promocji marki.


Jak zerkniecie na harmonogram targów, to po lewej stronie znajdziecie kilka bannerów odnoszących do patronów medialnych tego wydarzenia. Przyznaję, że o wiekszości z nich nie miałam pojęcia, bo handlowa strona modo-biznesu jakoś średnio (żeby nie napisać „wcale”) mnie dotąd nie interesowała. Zapewne „branża” się rozpoznaje, ale nie przypominam sobie żebym spotkała się z tymi nazwami na jakimkolwiem polskim blogu poświęconym modzie. Czy zatem blogosfera sobie, a biznes sobie? Jakieś połączenie? Jakaś współpraca? Nie wiem.


Ciekawi? Wejdźcie na stronę główną lub (gdzieżby indziej?) na fejsbuka.