Konferencja „Media Moda Wizerunek”

7 maja 2012

Jak głosi plakat: w czwartek, 10. maja, we wrocławskiej Dolnośląskiej Szkole Wyższej „będzie się działo”, czyli w jednym miejscu o modzie debatować będą i praktycy modowego biznesu, i teoretycy, którzy zjawisko mody opisują. Takie spotkania uważam za szczególnie trafione, bo tzw. światy biznesu i nauki wciąż za rzadko się spotykają i ze sobą dysktują, dużo częściej odbywa się to tak, że „praktyka” spotyka się osobno, a „teoria” osobno.

Program został podzielony na trzy części: 1) media lifestylowe, 2) moda – sztuka – media, 3) wizerunek marki. Mam nadzieję, że na stronie konferencji lada chwila pojawi się szczegółowy program – póki co musicie uwierzyć mi na słowo, że zapowiada się ciekawie. Na bieżąco informacje można śledzić na stronie konferencji na fejsbuku.

Ważne sprawy organizacyjne:

- jeśli chcesz przyjść na konferencję i wysłuchać wybranych wystąpień (wszystkich po prostu się nie da ;)), to wstęp jest wtedy bezpłatny,

- jeśli chcesz wziąć udział w konsumpcji podczas trwania konferencji, czyli w zacnym towarzystwie spijać kawę, herbatę i posilić się obiadem – wówczas opłata wynosi 50 zł (chętne osoby niech zerkną do zakładki kontakt, poinformują organizatorki o swojej chęci konsumpcji i uregulują stosowną opłatę),

-  pokaz mody, który odbędzie się wieczorem po zakończeniu konferencji, jest natomiast zamknięty (obowiązują zaproszenia), ale… na fejsbukowej stronie zapowiadany jest konkurs, podczas którego można wygrać zaproszenie na wieczorne spotkanie.

Piszę o tym, bo się wybieram na to wydarzenie, pełna dobrych przeczuć, że będzie dobrze, za czym przemawia wyjątkowo sprawny kontakt z Organizatorkami :) Tak właśnie oceniam wydarzenie zanim jeszcze się rozpoczęło. Tutaj jestem zatem wyjątkowo spokojna.

Ktoś chętny na kawę w moim towarzystwie? Potrafię też rozmawiać na tematy inne niż moda ;)

 • http://www.welldressedmind.blox.pl/ well-dressed_mind

  Uuu…a ja jutro akurat w Warszawie:(
  Słuchaj uważnie, notuj, rób zdjęcia, a potem koniecznie relacjonuj!

 • http://modologia.blox.pl/html modologia

  A to zbieg okoliczności: pierwotnie też miałam być w czwartek w stolicy, ale ostatecznie wyszedł Wrocław. Było blisko ;)

 • http://www.blox.pl/html?page=userProfilePreview&username=alicja_atlachowicz alicja_atlachowicz

  Będę i ja. Najlepsze w tym , że dopiero tu dowiedziałam się, że udział w wykładach bezpłatny jest. Niech żyje nadgorliwość.
  Na kawę chętnie zaproszę jedną z moich ulubionych komentatorek życia modowego.
  Pozdrawiam

 • http://modologia.blox.pl/html modologia

  @alicja: kurczę, dopiero teraz odzyskałam łącze ze światem i odczytałam Twój komentarz :/ jeśli będziesz na bankiecie, to podążaj za wielką, żółtą plamą – to ja ;) a jeśli nie – jak się będę wybierała kolejny raz do Wrocławia, to się odpowiednio wcześnie zamelduję.

 • http://www.blox.pl/html?page=userProfilePreview&username=alicja_atlachowicz alicja_atlachowicz

  No to czekam na następny raz:) I na recenzję. Szczególnie części nieoficjalnej, na którą nie dotarłam. Część oficjalna dla mnie nierówna ale nie żałuję. Pozdrawiam