Dior – wyniki konkursu

5 października 2013
Drugi konkurs na blogu i już wiem: to jest fajne. I tylko szkoda, że mogę wyróżnić tylko jedną osobę książką, tym bardziej, że w tym przypadku pytanie naprawdę łatwe nie jest. Bo co to znaczy „być modnym”? I czy jest w tym jakaś fajność? 
dior_wyniki

Wybrałam odpowiedź, którą napisał/a Ulisses delaHeniu. Proszę o przesłanie adresu, na który mam wysłać książkę, na maila: dominika@modologiablog.pl. Książka już czeka w kopercie.

W tym miejscu fanfary i brawa dla Ulissesa :)

A zwycięska odpowiedź brzmi następująco:

Według mnie niefajnie jest być modnym. Bycie modnym musi być ciągłym stresem, życiem pod presją, że jest się z czymś w tyle za innymi, ciągle wyszukiwanie nowości i to nowości które się przyjmą w szerszym gronie. Modnym być to jednocześnie nosić nowinki jak i to co popularne, przykładowo- skoro teraz na wybiegu pojawiła się skóra węża w 3 pokazach, koniecznie trzeba ja zdobyć, bo za chwile będzie ona w sieciówkach i wszyscy będą w niej chodzić- a wtedy to już bycie jak wszyscy a nie bycie modnym, na czasie.
Ale za to być stylowym, mieć własny ukierunkowany, ulubiony, lub po prostu charakterystyczny, swój styl, który dopełnia nas jako osoby i pasuje do nas to jest już super sprawa:) może nam nawet pomoc niekiedy w życiu, a już na pewno sprawia przyjemność nam i innym gdy na nas patrzą:)

Zgadzacie się?

Wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom dziękuję za udział w konkursie. Mam nadzieję, że weźmiecie także udział w następnym. Tak, będzie kolejny, również książkowy, również na blogu. Kolejne starcie będzie dotyczyło biografii Versace wydanej niedawno przez Wydawnictwo REBIS.

* * *

Wydawnictwu Bukowy Las dziękuję za konkursowy egzemplarz książki.

Strona wydawnictwa (KLIK), fanpage (KLIK).