„Sekrety mody” wygrywa…

20 maja 2014

… Łukasz!

Łukasz zaproponował kreację Iris van Herpen, którą możecie zobaczyć tutaj. Chociaż sam zauważył, że nie jest to najbardziej szalona kreacja na świecie, to jednak przeglądając dziś rano wszystkie zgłoszone propozycje, zdecydowałam się jemu przyznać nagrodę.

Dlaczego? Bo wybór tej sukienki to jak mała historia miłosna. Patrzysz na kogoś (no dobra, na coś, nie personifikujmy aż tak kiecki, choćby nie wiem jak wyszukanej) – zatem patrzysz na coś i czujesz, że to jest „to”, choć to ani coś, czego szukasz, ani też niekoniecznie trafia w Twoje preferencje. Ale ma to „coś”. Plus niebywały zbieg okoliczności sprzyjający sympatii również i od drugiego wejrzenia: wczoraj zdałam egzamin doktorski z filozofii (to z kolei takie okropne coś, co zabrało mi mnóstwo czasu, który z przyjemnością przekazałabym na produkcję wpisów zamiast odkrywanie uroków – nie bójmy się tego słowa – postmodernizmu). Oglądając przy śniadaniu wszystkie zgłoszone propozycje sukienka zgłoszona przez Łukasza idealnie wbiła się w mój nastrój. Tak, czuję się dziś jak sukienka Iris. Łukaszu, gratulacje! Proszę, prześlij mi swój adres, na który mam wysłać książkę, na moją skrzynkę: dominika@modologiablog.pl.

Wszystkim pozostałym osobom serdecznie dziękuję za udział w konkursie, bo Wasze propozycje sprawiły, że dzisiejsze przedpołudnie zrobiło się dla mnie wyjątkowo radosne. Żałuję, że nie mogę i Wam dać nagród, bo akurat w przypadku tego konkursu chciałabym, żeby każde z Was mogło dostać książkę. Myślałam o tym i myślałam i … wymyśliłam. Co prawda nie mam książek, ale mam w planach mały wakacyjny wyjazd. Nie powiem dokąd, ale chciałabym przynajmniej w ramach drobnego podziękowania za udział w konkursie każdemu z Was wysłać Stamtąd pocztówkę. Jeśli chcecie zatem dostać pocztówkę-niespodziankę, przyślijcie mi swoje adresy na podanego powyżej maila, a ja wpiszę je w mój kajecik (głos z offu mówi: ty Dominika wiesz, że są takie aplikacje na telefon, takie elektroniczne notesy? Możesz sobie zapisać te adresy w telefonie. Dziękuję głosowi z offu, lubię dwudziestowieczne kajeciki). Wyjazd będzie mieć miejsce w lipcu-sierpniu, więc trochę trzeba będzie poczekać, ale obiecuję, że się doczekacie. Co Wy na to? Proszę tylko, wpiszcie w tytule maila „pocztówka”.

A wszystkich zapraszam do wpisu o książce „Sekrety mody” i przejrzenia nadesłanych propozycji. Naprawdę warto!

Dziękuję wydawnictwu Bukowy Las za nadesłane książki.

Strona wydawnictwa (KLIK), fanpage (KLIK).

  • Marta

    Gratuluję wygranej :)

  • Łukasz

    dzięki! :)