[Zaproszenie ] Akademia Mody i Dizajnu

10 marca 2016

Ostatnio obserwuję różne wydarzenia mające na celu promowanie mody i dizajnu czy to odbywających się na Górnym Śląsku, czy też pochodzących od twórczyń i twórców tego regionu. Cieszę się bardzo, że oprócz spotkań o charakterze targowym pojawiają się wydarzenia takie jak Akademia Mody i Dizajnu (KLIK), które ma edukować osoby zainteresowane modą. Najbliższa edycja już 19. marca w katowickiej Galerii SARP, także jeśli nie macie jeszcze planów na ten dzień, to dołączam się do Organizatorów i również serdecznie Was zapraszam.

2. Akademia Mody i Dizajnu

O czym będzie mowa na tym spotkaniu?

Dzień wypełniają prelekcje poświęcone kształtowaniu wizerunku marki oraz warsztaty praktyczne dotyczące krawiectwa. Zobaczcie sami:

2. Akademia Mody i Dizajnu - plan

Dzień zwieńczy pokaz ubiorów zaprojektowanych przez młode projektantki i projektantów oraz prezentacja prac uczniów szkół artystycznych, kształcących w zakresie projektowanie odzieży.

Inicjatywa tego przedsięwzięcia została stworzona przez Fundację „Colours of Silesia”, organizatora cyklu targów mody i dizajnu SILESIA BAZAAR, oraz stylistkę i blogerkę Milenę Bakalarską.

Bilety na wydarzenie można kupić na stronie internetowej, o tu  (KLIK).

Życzę przyjemności i z ciekawością czekam na trzecią edycję Akademii.