[Zaproszenie] SILESIA BAZAAR vol. 4

15 maja 2016

Ostatnio bliżej przyglądam się temu, co dzieje się na Górnym Śląsku i jestem coraz przyjemniej zaskakiwana. Niedawno miała miejsce druga edycja Akademii Mody i Dizajnu, a dziś chciałabym Was zaprosić na czwartą już edycję targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. Rezerwujemy zatem 11. i 12. czerwca na wizytę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (a budynek Centrum niezwykły, jest jednym z laureatów tegorocznej edycji konkursu Bryła Roku KLIK).

Na targach pojawi się ponad 200 wystawców – twórców ubrań, biżuterii, nietypowych akcesoriów oraz przedmiotów, którymi możecie dekorować wnętrza Waszych domów. Jednak targi to nie tylko szansa na zdobycie oryginalnych ubrań i dodatków, ale także strefa Gastro, w której będzie można zaspokoić apetyty. Do tego warsztaty dla dzieciaków, które będą rozwijać ich kreatywność. Jak Wam to brzmi?

SILESIA BAZAAR - vol.4 - dla mediów

Ilustracja: dzięki uprzejmości Organizatorów SILESIA BAZAAR

Więcej informacji znajdziecie bezpośrednio na stronie SILESIA BAZAAR (KLIK) oraz na fanpejdżu (KLIK). Wystawcy mogą znaleźć informacje dotyczące rejestracji na targi o TUTAJ.

Podoba mi się również, że potencjał tego wydarzenia dostrzegło Miasto Katowice i jest współgospodarzem tego oto wydarzenia.

Do zobaczenia w czerwcu w Katowicach!