[Zaproszenie] SILESIA BAZAAR vol. 5

21 listopada 2016

Dziś chciałabym zaprosić Was – zarówno wystawców, jak i odwiedzających – na grudniowe targi SILESIA BAZAAR vol. 5, które odbędą się 10. i 11. grudnia w Katowicach. SILESIA BAZAAR to wydarzenie, które z roku na rok się rozwija i stara się przyciągnąć do stolicy Górnego Śląska projektantów i projektantki z różnych branż: ubrań, dodatków czy mebli. W tym roku targi ponownie odbędą się w jednym z najlepiej zaprojektowanych budynków w Katowicach, czyli w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Jeśli jeszcze nie byliście, zobaczcie koniecznie jak ten fantastyczny budynek wpisuje się pomiędzy legendarny Spodek oraz budynek NOSPR-u.

A co opowiadają o samych targach ich organizatorzy? Nasze targi mają przede wszystkim służyć promocji polskich marek modowych i projektantów przedmiotów użytkowych. Zależy nam, by rodzimym firmom dać okazję do zaprezentowania swoich produktów na żywo, a odwiedzającym nasze imprezy pokazać, że warto znać polskie marki i robić u nich zakupy – mówią Magda Giertuga i Piotr Kalisz z Fundacji Colors of Silesia.

sb-vol-5_02

Obok stoisk wystawców zaplanowano także strefę Gastro i strefę Relaksu oraz strefę przeznaczoną dla dzieci. Innymi słowy, Organizatorzy mają kompleksowy plan na całe popołudnie.

Dołączam do zaproszenia SILESIA BAZAAR, bo zależy mi, żeby projektanci i projektantki sprzedający swoje rzeczy głównie w Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie, dostrzegli potencjał miasta Katowice. Dzieje się tu coraz więcej ciekawych inicjatyw, o których istnieniu mało kto wie, a tymczasem Górny Śląsk powoli, ale konsekwentnie się rozwija.

Informacje dla Wystawców znajdują się pod linkiem: http://silesiabazaar.pl/pl/main/oferta/

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie też na stronie silesiabazaar.pl oraz facebook.com/silesiabazaar.

Zapraszam i do zobaczenia w Katowicach!